31 Ocak 2015 Cumartesi
Samsun13 °C
İslam Danimarkada En Hızlı Büyüyen Din
Türklerin Favorisi Oldu
Genç Kıza Utanç Tuzağı!
Küçük Amerika, New Yağlıdere
BABA DESTEK PROGRAMI DANIŞMANI EKREM GÜL İLE PROGRAM ÜZERİNE RÖPORTAJ
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Atakum’un Büyütülen Binası Cumartesi Açılacak
24 Eylül 2013 Salı 14:48

Atakum’un Büyütülen Binası Cumartesi Açılacak

Atakum Belediye Binası, ilave 4 kat, kapalı otopark ve çevre düzenlemesi çalışmaları sonucunda 28 Eylül Cumartesi saat 13.00'te yapılacak törenle açılacak.

Atakum Belediye binasını ilçeye yakışır bir hale getirmek için çalışmaların sona geldiğini, bunun yanında yaptıkları otoparkın ise kullanıma açık olduğunu belirten Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, “Karadeniz Bölgesi’nin tek nüfus alan ve günden güne büyüyen ve gelişen ilçesi konumunda olduğumuz Atakum'a bu bina çok yakışacak. Binamızı 28 Eylül Cumartesi günü büyük bir şölenle açmayı planlıyoruz” dedi.

Mevcut belediye binasını modernize etmek, her geçen gün büyüyen ve gelişen ilçelerinde yaşayanlara belediye hizmetlerini sağlıklı ve bir elden götürmek için sürdürdükleri inşaat çalışmalarının artık sonlandığını belirten Burma, “Mevcut binamız ihtiyaçlarımızı karşılayamıyordu. Biz de üstüne 3 katı hizmet, biri ise personelin sosyal amaçlı kullanılması için 4 katı bitirdik. Artık tüm hizmet birimlerimiz bir arada. Bu da bize daha kaliteli hizmet verebilmek olanağı sağlayacağı gibi hem zaman hem enerji tasarrufu sağlayacaktır" şeklinde konuştu.

Belediye hizmet binasının yanında kapalı otopark ve küçükte olsa bir meydan düzenlemesi de yaptıklarını ifade eden Burma, “Kısa sürede otoparkımızı ve çevre düzenlememizi de bitirdik. Otoparkın üstünden başlayarak, yola kadar uzanan bölümde, oturma grupları, ağaçlar, eğilimli bir şelale yer alıyor. Bittiğinde belediye binamız ile uyumlu, bütünlük sağlayacak küçükte olsa bir meydanımız olacak” diye konutu.

ATAKUM’UN BÜYÜTÜLEN BİNASI CUMARTESİ AÇILACAK

ATAKUM’UN BÜYÜTÜLEN BİNASI CUMARTESİ AÇILACAK

Kaynak:
YORUMLAR
vaybe
ö-termeli
sayın*burma*sayınbektaşın*yaptığıbinaya*açılışyapacak*zaten*beşyıldır*taş*taş*üzerine*koymadı*busaatten*sonramı*yapacak*azkaldı*sayınbektaş*geliyor**
26 Eylül 2013 Perşembe 00:48
Ömürevleri kavşağı (Barış Bulvarı) ışıklandırmaları.
Serpil KURAL
Ömürevleri Kavşağı Barış Bulvarı raylı sistem yönünde kaldırım yol ışıklandırmaları nedense hala yapılmış değil, kaldırımlarda yürümekse sek sek oynamakla eşdeğer, her an bir kaldırım taşı zıplayıp yüzümüze gelecek gibi. Cep telefonlarımızın ışıkları yol ışıklandırması için kullanılır oldu. Umarım biri çıkarda bu dilekleri dikkate alır.
25 Eylül 2013 Çarşamba 09:27
belediye binası
kerem yılmaz
evet güzel çalışıyor belediye Metin Burma güzel bina yapmış lakin bizim kaldırımların yatırımını kendi koltuğuna yapacağına 1 gram hizmet etsin kaldırımlar tarlaya döndü sek sek oynuyoruz yürürken ... Biraz Hizmettt Birazzzz
24 Eylül 2013 Salı 20:53
TÜRKİYE GÜNDEMİ