29 Ocak 2015 Perşembe
Samsun10 °C
Kendini açık artırmaya çıkardı
Matrix Gerçek Oluyor!
Sizde de FOMO Hastalığı Olabilir
15 Bin Güvenlik Görevlisi Alınacak
Arda, Hakeme Ayakkabı Fırlattı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları İçin Kayıtlar Başlıyor
06 Eylül 2013 Cuma 14:48

Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları İçin Kayıtlar Başlıyor

Düzce Belediyesi’nin her eğitim ve öğretim yılı sezonunda gerçekleştirdiği tüm yaş gruplarından kişilerin katıldığı Meslek Edindirme Kursları için kayıtlar başlıyor. 24 branşta açılacak olan kurslar için kayıtlar 11-27 Eylül tarihleri arasında olacak.

- Düzce Belediyesi’nin her eğitim ve öğretim yılı sezonunda gerçekleştirdiği tüm yaş gruplarından kişilerin katıldığı Meslek Edindirme Kursları için kayıtlar başlıyor. 24 branşta açılacak olan kurslar için kayıtlar 11-27 Eylül tarihleri arasında olacak.

Düzce Belediyesi tarafından her yıl eğitim ve öğretim sezonunda açılan Meslek Edindirme Kursları için program belli oldu. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen Meslek Edindirme Kursları bu yıl Aşçılık, Yönetici Asistanlığı ve Sekreterlik, Osmanlıca, Resim, Mefruşat, Giyim, Hat, Tezhip, Nakış, Ebru, Gitar, Bağlama, Takı, Karakalem, Ahşap Boyama, Kırkyama, Kumaş Boyama-Batik, Vitray, Çini, Tiyatro, Drama, Güzel Konuşma ve Diksiyon, Hasta ve Yaşlı Refakatçisi, Telkari olmak üzere 24 branşta açılacak. Kurslar için kayıt tarihleri de 11-27 Eylül tarihleri arası olarak belirlendi. Uzman öğretmenler eşliğinde ücretsiz olarak verilen kurslara başvurular Düzce Belediyesi

Beyaz Masa’ya yapılabilecek.

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
TÜRKİYE GÜNDEMİ