30 Ocak 2015 Cuma
Samsun16 °C
Küçük Amerika, New Yağlıdere
BABA DESTEK PROGRAMI DANIŞMANI EKREM GÜL İLE PROGRAM ÜZERİNE RÖPORTAJ
CHP İl Binasını İşgal Ettiler!
Bill Gates: Kendimi Aptal Hissediyorum
Yeni Kral Cömert Başladı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Genel Sekreter Aydın görevden mi alındı?
13 Kasım 2013 Çarşamba 17:32

Genel Sekreter Aydın görevden mi alındı?

Sağlık Bakanlığı'nın 6 ildeki Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterlerinin görevine son verdiği iddia edildi. Samsun'un da aralarında olduğu 6 ilin Genel Sekreterlerinin görevden alındığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Sağlıkpersoneli.com adlı sitede yayınlanan ve Samsun Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri’nin görevden alındığına yönelik haber ortalığı karıştırdı.

Bazı kamu hastaneleri birliği genel sekreterlerinin görevden alındığı haberi Sağlıkpersoneli.com adlı sitede yayınlandı. Habere göre Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun çalışmak istemediği ve Ankara'ya çağırdığı isimler şunlar.

Denizli Genel Sekreteri

Kırklareli Genel Sekreteri

Van Genel Sekreteri

Yalova Genel Sekreteri

Samsun Genel Sekreteri

Sakarya Genel Sekreteri

AYDIN GÖREVDEN ALINDI MI?

Ancak, Samsun Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinden edinilen bilgiye göre Uzm. Dr. Hasan Rıza Aydın Ankara’ya çağırılmadı. Samsun Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Hasan Rıza Aydın Ağabeyi'nin eşinin vefatı nedeniyle Samsun dışına çıktı. Bu durum onunda diğer illerin genel sekreterleri gibi Ankara’ya çağırıldığı izlenimine neden oldu. Adı geçen diğer genel sekreterler şu an Ankara’da iken Aydın akrabasının cenazesine katılmak üzere gittiği memleketi Trabzon’da olduğu bilgisineulaşıldı.

Öte yandan Samsun’a komşu bir ilin Sağlık Genel Sekreterinin de şu an Ankara’da ve Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun çalışmak istemediği isimlerin arasında olduğu öğrenildi. 

Kaynak:
YORUMLAR
sektörden biri işte
ne önemi var
samsun için kayıpmı olur yoksa kazanımmı önce iyi bilmek lazım. samsunu sağlık şehri yapan o muhterem zat değildir bu böyle biline. kendilerine yeni binalarında kocaman bir saltanatlık kurmuşlardır. kendilerine ve alttaki daire başkanlarınada ulaşmak ne mümkündür. başbakanla bile bir şekilde görüşürsünüz ama bunlarla görüşemezsiniz. samsuna yapılan herşey bunlardan öncelerin alt yapılarıdır. sektörden biri olarak bu böyle biline. dahasıda ekbet vardır ama şimdilik susuyorum..........
14 Kasım 2013 Perşembe 15:47
ottan haber
talatsefa
tam kıvırmalık haber üste soruyu sor sanssasyon yarat altta bilgiyi ver kendi kendini yalanla abuk sabuk gereksiz bilgileride vererek çık işin içinden
ajanslarda haber olmayınca masa başında uydurma haber böyle yapılıyo demekki. böyle haber yapmayı nasıl beceriysunuz okulu falanmı var doğuştan yetenekmi acaba
14 Kasım 2013 Perşembe 10:29
olumlu
nuri
bizim siyasilerin yapmadigini saglik bakani yapmis,benim anlamadigim,vali,il milliegtim muduru,muftu,arastirma hastanesi,buna benzer cok trabzon kokenliler samsunda gorev yapiyor,acaba samsunlu trabzonda kackisi var merak ediyorum,su kesinki samsunluyu trabzonlu sehrinde gorev yaptirmaz.
14 Kasım 2013 Perşembe 01:00
TÜRKİYE GÜNDEMİ