• BIST 106.707
  • Altın 162,106
  • Dolar 3,9074
  • Euro 4,6284
  • Samsun 7 °C
  • Ankara 3 °C
  • İstanbul 12 °C
  • Trabzon 6 °C

Ordu’da Gerçekleşen Judo Şampiyonası Sona Erdi

Ordu’nun Ünye ilçesinde gerçekleştirilen 2015 yılı Bay-Bayan Türkiye Judo Şampiyonası müsabakaları sona erdi.Türkiye Judo Federasyonu’nun organize ettiği 2015 yılı Bay-Bayan Türkiye Judo Şampiyonası 2...

Ordu’nun Ünye ilçesinde gerçekleştirilen 2015 yılı Bay-Bayan Türkiye Judo Şampiyonası müsabakaları sona erdi.

Türkiye Judo Federasyonu’nun organize ettiği 2015 yılı Bay-Bayan Türkiye Judo Şampiyonası 20-21-22 Şubat tarihlerinde gerçekleştirildi. 8 kategoride bayanlar ve 8 kategoride erkeklerin kıyasıya mücadele ettiği müsabakalarda, bayan kategorisinde Bursa ve Ordu ili sporcuları çoğunlukta derece elde ederken, erkekler kategorisinde ise İstanbul ve Antalya bölgeleri sporcuları rakiplerine göre daha çok derece elde etti.

Müsabakalarda alınan sonuçlar ise şu şekilde:

BAYANLAR

44 kg

1. Melisa Çakmaklı (Bursa)

2. Tuğba Yayla (Ordu)

3. Çiçek Akyüz (İzmir)

48 kg

1. Gülkader Şentürk (Trabzon)

2. Şehnaz Güz (Bursa)

3. Tuğçe Beder (Kocaeli)

52 kg

1. Damla Çalışkan (Bursa)

2. Çiçek Tatar (İzmir)

3.Habibe Vardar (İzmir)

57 kg

1. Hasret Cin (Bursa)

2. Şeyma Özerler (İstanbul)

3. Emine Karaboğa (İstanbul)

63 kg

1. Minek Akdeniz (Ordu)

2. Deniz Yılmaz) (Antalya)

3. Seval Yayla (Ordu)

70 kg

1. Semanur Erdoğan (Bursa)

2. Mihriban Oner (Kocaeli)

3. Gülsüm Küçükyazıcı (Sivas)

78 kg

1. Çiğdem Bora (Edirne)

2. Firdevs Toprak (Manisa)

3. Sonay Deniz Kaya (Trabzon)

+78 kg

1. Kübra Kara (İstanbul)

2. Sebile Akbulut (Antalya)

3. Büşra Çalışkan (Manisa)

ERKEKLER

55 kg

1. Yavuz Beşel (Trabzon)

2. Oğuzhan Karaca (İstanbul)

3. Uğurcan Zehir (Bursa)

60 kg

1. Cengizhan Dönmez (Erzurum)

2. Abdüllatif Kopuz (Rize)

3. Doğan Karpuzcu (Manisa)

66 kg

1. Bilal Çiloğlu (Konya)

2. Oğuz Kaan Topal (Trabzon)

3. Şahin Biçer (Bursa)

73 kg

1. Furkan Şişçioğlu (Ordu)

2. Onur Bilge (İstanbul)

3. Adem Ünçeli (Ordu)

81 kg

1. İslam Abanoz (Antalya)

2. Ali Magomed Cecenoğlu (Antalya)

3. Mustafa Coşkun (Manisa)

90 kg

1. Ahmet Oğuzhan Efemgil (İstanbul)

2. Furkan Ahmet Beşdil (İstanbul)

3. İlhami Genç (Ankara)

-100 kg

1. Mustafa Kuvtak (Kocaeli)

2. İslam Mamaevoğlu (Antalya)

3. Mehmet Remzi Kasap (Rize)

+100 kg

1. Kadir Bingöl (Manisa)

2. Ahmet Yıldırım (İzmir)

3. Ahmetcan Çekiç (Tekirdağ)

Kaynak: Haber Kaynağı
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Samsunspor Galibiyeti Unuttu08 Şubat 2016 Pazartesi 12:39
  • Izdırap!08 Şubat 2016 Pazartesi 09:00
  • Korukır: Özür Diliyoruz08 Şubat 2016 Pazartesi 01:53
  • Samsunspor- Karşıyaka Maçından Kareler08 Şubat 2016 Pazartesi 01:11
  • Samsunspor - Karşıyaka Maç Sonucu : 1 - 207 Şubat 2016 Pazar 19:20
  • Samsunspor- Karşıyaka Maçı Oynanıyor: 0-107 Şubat 2016 Pazar 18:41
  • Samsunspor- Karşıyaka Maçı İçin Düdük Çaldı07 Şubat 2016 Pazar 18:30
  • Samsunspor - Karşıyaka Maçının Karşılaşmasına Dakikalar Kaldı07 Şubat 2016 Pazar 18:16
  • Samsunspor'a Meşaleli Destek07 Şubat 2016 Pazar 17:23
  • Samsunspor’un Kritik Sınavı07 Şubat 2016 Pazar 11:00
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Haber Exen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0.362. 432 64 64 Faks : 0.362. 435 47 77