29 Ocak 2015 Perşembe
Samsun3 °C
Dolar Çıldırdı
Türk Kadınlarının Neresi Güzel?
İbrahim Adnan Saraçoğlu, Erdoğanın Başdanışmanı Oldu
2 Asker Öldü, İsrail Harekete Geçti
ÇAYKUR 3 Bin 500 İşçi Alacak
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atama yapıldı
11 Ocak 2012 Çarşamba 20:33

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atama yapıldı

Samsun İl Milli Eitim Müdürlüğü’ne Çankaya Tapu Kadastro Anadolu Meslek Lisesi Müdürü Dr. Mustafa Cora atandı.

Samsun Milli Eğitim Müdürü Hülya Ertürk Koç'un Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü'ne atanmasının ardından yerine Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Melih Erdem vekalet ediyordu. Erdem’in vekalet ettiği Samsun İl Müdürlüğü makamına Ankara Çankaya Tapu Kadastro Anadolu Meslek Lisesi Müdürü Dr. Mustafa Cora getirildi.

Atama haberi AK Parti Samsun İl Bakanı Osman Çetinkaya tarafından da doğrulandı.

mustafa.jpgDr.Mustafa CORA Kimdir?

1959 yılında Trabzon'un Tonya ilçesinde doğdu. 1984 yılında Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitirerek 1985 yılında öğretmen olarak göreve başladı. 1994 yılından bu yana idareci olarak görev yapmaktadır. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Yüksek Lisans ve Doktora eğitimini tamamladı.İyi derecede Arapça ve Fransızca bilmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynak:
YORUMLAR
SAMSUN KENDİNE GEL
TRABZON
KENDİNİ BİLMEZ KİŞLERİN VE KAFASIZLARIN YORUMLARI BİLE HERŞEYİ ORTAYA KOYUYOR. SAYIN SAMSUNLULAR TRABZON OLAZSA EKMEK BULUP YİYEMEYECEKSİNİZ. BU KADAR KİNDAR VE KISKANÇ OLMAYIN. TRABZON TÜRKİYENİN EN BÜYÜK DİNAMİĞİDİR. BEGENMEYEN SAMSUNU TERK EDER. OKADAR..
28 Ocak 2012 Cumartesi 18:46
lak lak
Seren Eldemir
şuralı buralı muhabbeti ne garip, çağın geldiği noktada işinin heli mi ona bakılıyor. ırkı da dini de anmak insanlık dışı yetenek ve işin ehli olmak kriter. artık amerikada herkes, pakistanlısı çinlisi arabı afrikalısı türkü, sade yeteneğine göre iş veriliyor herkese. trabzonlular internettte böylesi beyanlar yazarak gelmiyorlar ya o makamlara, yetenek geliştiriyorlar demekki. ya da ne yapıyorlarsa ötekiler de yapsın. sırf samsun doğumlu olmak mı sanat, peygamber medineli değil mekkeli idi.
16 Ocak 2012 Pazartesi 00:05
cmkymc ye
Nosman
Ya buradakiler araya giden samsunlular değil anlasana.
14 Ocak 2012 Cumartesi 09:40
TÜRKİYE GÜNDEMİ