31 Ocak 2015 Cumartesi
Samsun13 °C
İslam Danimarkada En Hızlı Büyüyen Din
Türklerin Favorisi Oldu
Genç Kıza Utanç Tuzağı!
Küçük Amerika, New Yağlıdere
BABA DESTEK PROGRAMI DANIŞMANI EKREM GÜL İLE PROGRAM ÜZERİNE RÖPORTAJ
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsunsporlu taraftarlar Galatasaraylılara kutlama yaptırmadı
12 Mayıs 2012 Cumartesi 22:42

Samsunsporlu taraftarlar Galatasaraylılara kutlama yaptırmadı

Spor Toto Süper Lig’de Galatasaray’ın şampiyon olmasının ardından sarı-kırmızılı taraftarların şampiyonluk coşkusu Samsunspor taraftarının engeline takıldı.

Spor Toto Süper Lig’de Galatasaray’ın şampiyon olmasının ardından sarı-kırmızılı taraftarların şampiyonluk coşkusu Samsunspor taraftarının engeline takıldı. Kırmızı-beyazlı taraftarlar, Galatasaray taraftarına taş ve sopalarla saldırdı.

Site Camisi altındaki çay ocaklarında televizyonlardan Spor Toto Süper Kupa finalini takip eden 100’lerce taraftar, karşılaşma esnasında büyük heyecan yaşadı. Maçın bitiş düdüğünün ardından Galatasaraylı taraftarlar büyük sevinç yaşarken, Fenerbahçeli taraftarlarda ise büyük üzüntü hakimdi.

20120512aw000628_06.jpg

Ellerinde meşaleler ile şampiyonluğu kutlayan, takımı lehinde tezahüratta bulunan sarı-kırmızı taraftarlara Samsunspor taraftarları taş ve sopalarla saldırdı. Taşların ve sandalyelerin havada uçuştuğu gerginlikte Samsunsporlu taraftarlar Galatasaray bayrağını yaktılar. Olaya müdahale eden çevik kuvvet polisi, iki taraftar grubunun arasında etten duvar ördü. Daha sonra Samsunspor taraftarları İstiklal ve Gazi Caddelerine dağılarak Galatasaraylı taraftarların kutlama yapmasına izin vermedi. Samsunspor lehine slogan atan taraftarlar, “Bizim acımız büyük, Samsunspor küme düşmüş. Burası Samsun” dediler. Gruplar arasında zaman zaman küçük gerginlikler yaşandı.

Polisin zamanında müdahalesi olayları büyümeden önledi. 

20120512aw000628_09.jpg

Kaynak:
YORUMLAR
PARDON AZ CEVAP ALİ DURMAYA DEĞİL
ERSİN ÖZTÜRK
ali kusura bakma yanlış anladım cevap sana değil ilginç ötesimidir nedir onaydı.gerçektende adam ilginç ötesi la.burda samsunda kutlama yapılmasına engel olanlara sesleniyorum.boş boş konuşmayın.hiç kimseyede yalakalık yapmayın.samsunluysanız SAMSUNSPOR lu olmak zorundasınız.başka takım olamaz
15 Mayıs 2012 Salı 14:16
ali durma
ERSİN ÖZTÜRK
birader ben sadece samsun ve samsunspor havasını çekerim.ulan sanki ortalığı yaktık yıktık.fenerliler istanbulda savaş yaptı haberlerde yorumlara bakın olağan gibi görüyorlar.biz bir iki çakma samsunlulara tokat attık sanki samsunu yaktık.yöneticilere kafa tutun kızın diyen arkadaşlara da gülüyorum.sizin gibi çakma samsunlular varken yönetici ne yapsın la.kaç defa samsun maçına gidip kaç tane samsunspor ürünü aldınız.ondan sonra burda ahkam keser entelentel yorumlar yazarsınız.utanma yok sizde
15 Mayıs 2012 Salı 12:12
ali durna
SS55
gerçekten sendeki kafa neyin kafası ne çektin hangi alemlerdesin birader.
15 Mayıs 2012 Salı 08:44
TÜRKİYE GÜNDEMİ