• BIST 109.068
  • Altın 144,631
  • Dolar 3,4965
  • Euro 4,1104
  • Samsun 28 °C
  • Ankara 28 °C
  • İstanbul 19 °C
  • Trabzon 28 °C

Yatırımcı Rehberi (4)

İSTANBUL (AA) - Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu...

İSTANBUL (AA) - Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle:

PARA PİYASASIÖnceki Hafta Sonu Fiyatı (TL)Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL)Haftalık Değişim YüzdeYılbaşı Değişim Yüzde
Abank B Tipi Likit Fonu3,0363433,0414000,171,22
Akbank B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Bono Dördüncü Alt Fonu22,06584722,0964960,141,00
Akbank B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Likit Beşinci Alt Fon0,0113610,0113790,161,19
Aktif Bank B Tipi Likit Fon0,0131210,0131430,171,24
Alkhair Capital B Tipi Likit Fon0,0349550,0350060,151,14
Anadolubank B Tipi Likit Fon0,1247620,1249750,171,10
Ashmore İş Yatırım B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu0,0134660,0134850,141,04
Ashmore İş Yatırım B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu0,0134660,0134850,141,04
Ata Yatırım B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu0,0118390,0118590,171,22
Ata Yatırım B Tipi Likit Fon0,3119870,3125030,171,21
Bank Pozitif B Tipi Likit Fon0,0253490,0253920,171,28
Burgan Bank B Tipi Likit Fon1,5574811,5600800,171,19
Denizbank B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu0,0115380,0115550,151,11
Denizbank B Tipi Likit Fon0,5126480,5134730,161,19
Eczacıbaşı B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu0,0499350,0500030,140,89
Eczacıbaşı B Tipi Likit Fon4,8092434,8166480,151,15
Ergo Sigorta B Tipi Likit Fon0,4408630,4415810,161,17
Fibabanka B Tipi Likit Fon0,0289930,0290420,171,27
Finans Yatırım B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu0,0396510,0396910,100,89
Finansbank B Tipi Likit Fon62,22186762,3202130,161,20
Garanti Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu0,0118680,0118850,140,99
Garanti Bankası B Tipi Likit Fon35,16696535,2236590,161,19
Gedik B Tipi Likit Fon1,4812081,4835320,161,16
Global B Tipi Likit Fon0,0672880,0674040,171,28
Halk Yatırım B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu0,0456850,0457510,141,09
Halkbank B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu54,05494054,1321500,141,06
Halkbank B Tipi Likit Fonu0,0314650,0315160,161,20
HSBC Bank B Tipi Likit Fon37,42903637,4902870,161,15
HSBC Bank B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Kısa Vadeli Tahvil Bono Dördüncü Alt Fon0,0118510,0118680,141,00
ING Bank B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu0,2347150,2351090,170,90
ING Bank B Tipi Likit Fon50,23022150,3131810,171,19
İnfo Menkul B Tipi Likit Fon0,0262000,0262000,000,43
İstanbul Portföy İş Yatırım B Tipi Likit Yatırım Fonu0,0133950,0134190,181,44
İş Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu5,8120975,8205560,150,90
İş Bankası B Tipi Likit Fon142,763842142,9940250,161,19
İş Bankası B Tipi Maksimum Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu0,0218090,0218380,130,98
İş Bankası Maximum Kart B Tipi Tahvil Bono Fonu0,0121920,0122090,140,96
İş Yatırım B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu0,0217000,0217320,151,04
İş Yatırım İstanbul Portföy B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu0,0142980,0143210,161,31
Meksa Yatırım B Tipi Likit Fon0,0432820,0433540,171,20
Oyak Yatırım B Tipi Likit Fon0,0148260,0148510,171,19
Strateji Menkul B Tipi Tahvil Bono Fonu0,0105020,0106571,480,68
Şekerbank B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu0,0114530,0114710,160,83
Şekerbank B Tipi Likit Fon0,9486570,9501410,161,13
Tacirler B Tipi Likit Fon0,0217680,0218010,151,05
TEB B Tipi Değişken Fon0,2622550,2627160,180,93
TEB B Tipi Dinamik Likit Fon196,142163196,4723300,171,22
TEB B Tipi Nakit Yönetimi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu3,5819723,5870240,140,96
Tekstilbank B Tipi Değişken Fon9,8393759,820058-0,201,15
Tekstilbank B Tipi Likit Fon11,03877711,0571400,171,20
Turkish Bank B Tipi Likit Fon0,0352960,0353530,161,20
Vakıfbank B Tipi Havuz Likit Fonu0,0218180,0218530,161,25
Vakıfbank B Tipi İnternet Likit Fonu12,38562412,4046870,151,22
Vakıfbank B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu0,0115730,0115890,141,07
Vakıfbank B Tipi Likit Fon33,71546633,7674730,151,18
Yatırım Finansman B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu0,0124050,0124220,140,87
Yatırım Finansman B Tipi Likit Fon0,5209860,5218430,161,13
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Likit On İkinci Alt Fon0,1538580,1540950,151,17
YKY B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Birinci Alt Fon0,0418480,0419030,131,01
Ziraat Bankası B Tipi Şemsiye Fona Bağlı Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Birinci Alt Fon93,61976393,7493230,141,07
Ziraat Bankası B Tipi Şemsiye Fona Bağlı Likit Altıncı Alt Fon0,0112040,0112220,161,14
Ziraat Yatırım B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu146,183293146,3970610,151,07
TAHVİL BONO    
Abank B Tipi Değişken Fon1,7504911,7527510,131,27
Abank B Tipi Özel Sektör Odaklı Tahvil Bono Fonu0,0852740,0853880,131,45
Ak Yatırım B Tipi Değişken Fon0,0500310,0501210,180,48
Akbank B Tipi Değişken Fon0,0969570,0971960,250,96
Akbank B Tipi Premium Tahvil ve Bono Fonu0,0250430,0250990,220,90
Akbank B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Kira Sertifikalarına Yatırım Yapan İkinci Alt Fon0,0108050,010798-0,060,91
Akbank B Tipi Uzun Vadeli Tahvil Bono Fonu14,96458715,0383390,491,72
Ata Yatırım B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Büyüme Amaçlı Değişken Dördüncü Alt Fonu0,0159440,0159710,171,53
Ata Yatırım B Tipi Tahvil Bono Fonu0,0567200,0569570,422,02
Bosphorus Capital Finans Yatırım B Tipi Değişken Fon0,0122580,0122810,191,54
Burgan Yatırım B Tipi Uzun Vadeli Tahvil Bono Fonu0,0188840,0190330,793,15
Denizbank B Tipi Afili Bankacılık Değişken Fon0,0137120,0138120,732,14
Denizbank B Tipi Değişken Birikim Yatırım Fonu0,7226430,7274350,66-1,79
Denizbank B Tipi Kamu ve Özel Sektör Tahvil Bono Fonu0,0124050,0124270,181,30
Denizbank B Tipi Tahvil ve Bono Fonu0,5537980,5574420,660,34
Denizbank Özel Bankacılık B Tipi Performans Değişken Fonu0,0202030,0202380,171,43
Denizbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil ve Bono Fonu0,0155250,0155520,171,40
Eczacıbaşı B Tipi Büyüme Amaçli Degisken Fonu0,0135000,0135120,091,23
Eczacıbaşı B Tipi Tahvil Bono Fonu0,0246710,0247160,180,79
Ergo Sigorta B Tipi Değişken Fon0,0327520,0329230,520,75
Fibabanka B Tipi Değişken Fon0,0460100,0461460,301,89
Fibabanka B Tipi Tahvil ve Bono Fon0,0364530,0365340,220,81
Finans Yatırım Özel Sektör ve Kamu SGMK B Tipi Değişken Fon0,1099630,1101060,131,34
Finansbank B Tipi Değişken (Uzun Vadeli) Fon0,0299890,0301000,371,34
Finansbank B Tipi Değişken Fon0,0336710,0337330,180,94
Finansbank B Tipi Tahvil Fonu103,813354104,1219810,300,93
Garanti Bankası B Tipi Kamu ve Özel Sektör Tahvil Bono Fonu0,0127940,0128150,161,20
Garanti Bankası B Tipi Tahvil Bono Fonu216,687095217,0933860,190,83
Garanti Bankası B Tipi Uzun Bono Endeksi Garbo Uzun Fonu0,0286050,0287720,581,57
Garanti Yatırım B Tipi Tahvil-Bono Fonu9,4303549,4683560,401,32
Global B Tipi Tahvil ve Bono Fonu1,3356571,3380180,181,47
Halk Yatırım Şemsiye Fonuna Bağlı B Tipi Kamu ve Özel Sektör Tahvil Bono Birinci Alt Fon0,0121800,0121870,060,53
Halkbank B Tipi Değişken Fon19,22500419,219414-0,031,38
Halkbank B Tipi Tahvil Bono Fonu46,37973746,4589670,170,78
HSBC Bank B Tipi Şemsiye Fona Bağlı Kamu ve Özel Sektör Tahvil Bono Beşinci Alt Fon0,0114610,0114830,191,31
HSBC Bank B Tipi Tahvil ve Bono Fonu0,1518060,1523770,381,57
HSBC Yatırım B Tipi Tahvil Bono Fonu0,3821330,3841210,521,98
ING Bank B Tipi Tahvil Bono Fonu1,3592261,3624820,240,68
ING Bank B Tipi Uzun Vadeli Tahvil ve Bono Yatırım Fonu0,8567410,8591010,280,68
İnfo Menkul Büyüme Amaçlı B Tipi Değişken Fon0,0637450,0639580,33-1,98
İstanbul Portföy İş Yatırım B Tipi Değişken Fon0,0140430,0140660,161,53
İş Bankası B Tipi Tahvil Bono (Büyüme Amaçlı) Fonu0,0377230,0379000,471,32
İş Bankası B Tipi Tahvil ve Bono70,39351570,5209870,180,52
Kalkınma Bankası B Tipi Değişken Fon20,58561020,6978930,551,20
Notus Portföy İş Yatırım B Tipi Değişken Fon0,0122440,0122610,141,33
Oyak Yatırım B Tipi Tahvil ve Bono Fonu0,0120950,0121090,121,14
Şekerbank B Tipi Tahvil Bono Fonu0,0214100,0214460,170,58
TEB B Tipi Özel Sektör Tahvil ve Bono Fonu85,23739385,3634430,151,28
TEB B Tipi Platin Tahvil ve Bono Fonu0,0267800,0269370,591,80
TEB B Tipi Tahvil Bono Fonu12,43285312,4738460,330,78
TEB Yatırım B Tipi Değişken Fon0,6013820,6024930,180,55
TEB Yatırım B Tipi Tahvil Bono Fon0,1764950,1778570,771,66
Turkish Bank B Tipi Değişken Fonu0,0451800,05003010,73184,67
Turkish Bank B Tipi Tahvil ve Bono Fonu0,0261830,0262090,101,24
Ünlü Menkul B Tipi Değişken Fon0,0258340,0258700,141,36
Vakıfbank B Tipi Tahvil Bono Fonu294,190344294,9818600,270,92
Yatırım Finansman B Tipi Değişken Fon0,0245250,0245780,220,52
Yatırım Finansman B Tipi Tahvil Bono Fon0,1833910,1837980,220,60
YKB B Tipi Şemsiye Fona Bağlı Performans Odaklı Değişken On Beşinci Alt Fon0,0136000,013599-0,011,67
YKB B Tipi Şemsiye Fona Bağlı Ülkem İçin Büyüme Amaçlı Değişken On Dördüncü Alt Fon0,0114920,0115280,311,21
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Büyüme Amaçlı Değişken Altıncı Alt Fon136,949580137,1500140,150,96
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Çok Uzun Vadeli Tahvil ve Bono On Üçüncü Alt Fon0,0130730,0131260,411,65
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Değişken İkinci Alt Fon16,93429216,9607910,160,76
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Orta Vadeli Tahvil ve Bono Üçüncü Alt Fon4,1333084,1421230,211,04
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Özel Bankacılık Büyüme Amaçlı Değişken Beşinci Alt Fon0,0285270,0285770,181,14
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Özel Bankacılık Değişken Dördüncü Alt Fon0,0264630,0265140,190,88
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Özel Sektör Odaklı Değişken Sekizinci Alt Fon0,0128470,0128660,151,12
YKY B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Değişken Alt Fonu Beşinci Alt Fon0,8007020,8025390,231,25
YKY B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Uzun Vadeli Tahvil ve Bono Alt Fonu İkinci Alt Fon0,0976540,0979340,291,11
Ziraat Bankası B Tipi Şemsiye Fona Bağlı Büyüme Amaçlı Tahvil Bono İkinci Alt Fon0,0163090,0163690,371,51
Ziraat Bankası B Tipi Şemsiye Fona Bağlı Enf End Var Yatırım Yapan Tahvil Bono Dördüncü Alt Fon0,0108530,010845-0,07-0,80
Ziraat Yatırım B Tipi Değişken Fon45,38170845,3885970,021,16
Ziraat Yatırım B Tipi Tahvil Fonu161,969791162,2135280,151,26
ULUSLARARASI    
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fona Bağlı Amerika YMK Birinci Alt Fon0,0222490,022225-0,118,99
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fona Bağlı Asya YMK Dördüncü Alt Fon0,0127410,012609-1,043,21
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fona Bağlı Avrupa YMK İkinci Alt Fon0,0179410,0180430,579,14
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fona Bağlı BRIC Ülkeleri YMK Beşinci Alt Fon0,0120620,0121050,367,96
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fona Bağlı Latin Amerika YMK Üçüncü Alt Fon0,0086490,0087601,281,69
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Dengeli Yabancı Menkul Kıymetler Fonu0,0275320,0275850,196,31
Akbank Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Bono (USD EUROBOND) Fonu0,0197410,019519-1,125,74
Aktif Bank B Tipi Tahvil Bono Fonu0,0121820,0122030,172,12
Gedik B Tipi G 20 Ülkeleri Yabancı Menkul Kıymet Fonu0,0147530,014655-0,668,05
İş Bankası B Tipi Global Borçlanma Araçları Yabancı Menkul Kıymet Fonu0,0251910,024876-1,255,25
İş Bankası B Tipi Global Borsalar YMK Fon0,0327390,032323-1,275,78
Kare Yatırım Uluslararası Sabit Getirili Menkul Kıymetler B Tipi Değişken Fonu0,0179610,017758-1,135,24
Vakıfbank B Tipi Tahvil Bono Eurobond Fonu0,0194520,019249-1,045,08
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon21,53494421,451497-0,394,16
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Tahvil ve Bono Eurobond On Birinci Alt Fon0,0660790,065296-1,185,21
BORSA YATIRIM FONLARI    
Bizim Menkul Dow Jones Djim Türkiye A Tipi Borsa Yatırım Fonu16,67391216,418546-1,530,14
DowJones İst-20 A Tipi Borsa Yatırım Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon27,17123727,1967310,091,28
Finansbank BIST 30 A Tipi Hisse Senedi Yoğun BYF39,70155839,7939960,231,89
Finansbank GT-30 A Tipi Borsa Yatırım Fonu11,32412211,304112-0,18-2,11
FTSE İstanbul Bono FBIST B Tipi Borsa Yatırım Fonu237,428297238,3700050,401,63
Garanti Bankası MSCI Türkiye Endeksi A Tipi Borsa Yatırım Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon17,34265417,338695-0,021,27
İstanbul Gold B Tipi Altın Borsa Yatırım Fonu9,1165198,933757-2,005,41
İş Yatırım İMKB 30 A Tipi Borsa Yatırım Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon26,45703526,5214660,241,80
Kuveyt Türk Katılım Bankası B Tipi Altın Borsa Yatırım Fonu95,02268893,337539-1,775,62
Türkiye Yüksek Piyasa Değerli Bankalar A Tipi Borsa Yatırım Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon15,84807815,9986310,954,86
BİREYSEL    
Aegon Emeklilik Dengeli EYF0,0430700,0431740,241,89
Aegon Emeklilik Esnek EYF0,0131940,0132220,211,88
Aegon Emeklilik Gelir Amaçlı Hisse Senedi EYF0,0712240,0714790,362,27
Aegon Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0389370,0390670,330,92
Aegon Emeklilik Gelir Amaçlı Uluslararası Borçlanma Araçları EYF0,0154140,015346-0,441,99
Aegon Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF0,0321100,0321630,171,29
Allianz Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF0,0507180,0509170,391,68
Allianz Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF0,0620760,0623020,362,40
Allianz Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0480470,0482400,401,69
Allianz Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Dış Borçlanma Araçları (EUR) EYF0,0281600,027910-0,890,13
Allianz Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Dış Borçlanma Araçları EYF0,0422840,041662-1,475,63
Allianz Emeklilik Katkı EYF0,0112410,0113070,592,05
Allianz Emeklilik Para Piyasası Emanet Likit Kamu EYF0,0278130,0278590,171,21
Allianz Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF0,0341410,0341960,161,14
Allianz Yaşam ve Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF0,0141880,0142450,401,47
Anadolu Hayat Emeklilik Alternatif Katkı EYF0,0111560,0111610,041,24
Anadolu Hayat Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF0,0710370,0712770,341,63
Anadolu Hayat Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek Turuncu EYF0,0255210,0256570,532,44
Anadolu Hayat Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi Beyaz Emeklilik Yatırım Fonu0,0330480,0331580,332,44
Anadolu Hayat Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF0,0841210,0843290,252,91
Anadolu Hayat Emeklilik Büyüme Amaçlı Yükselen Ülkeler Esnek EYF0,0129680,0133492,9412,35
Anadolu Hayat Emeklilik Esnek EYF0,0512010,0514410,471,92
Anadolu Hayat Emeklilik Gelir Amaçlı Alternatif Esnek EYF0,0135010,013496-0,041,07
Anadolu Hayat Emeklilik Gelir Amaçlı Esnek EYF0,0381560,0382250,180,86
Anadolu Hayat Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları Beyaz EYF0,0303830,0305100,421,64
Anadolu Hayat Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0482780,0485350,531,55
Anadolu Hayat Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları Standart EYF0,0228070,0228500,190,74
Anadolu Hayat Emeklilik Katkı EYF0,0111580,0112250,601,69
Asya Emeklilik Alternatif Katkı EYF0,0110290,0110320,030,93
Asya Emeklilik Altın Katılım EYF0,0111940,010928-2,387,62
Asya Emeklilik Katılım Standart EYF0,0108410,0108430,020,84
Avivasa Emeklilik Altın EYF0,0112250,010955-2,417,66
Avivasa Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF0,0430690,0431430,171,35
Avivasa Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF0,0244650,024461-0,021,48
Avivasa Emeklilik Dengeli EYF0,0392400,0393200,201,44
Avivasa Emeklilik Esnek EYF0,0420710,0421540,201,21
Avivasa Emeklilik Gelir Amaçlı Esnek EYF0,0327770,0328300,161,10
Avivasa Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0442070,0444020,441,62
Avivasa Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Dış Borçlanma Araçları EYF0,0321760,031830-1,083,47
Avivasa Emeklilik Hisse Senedi Emeklilik Yatırım Fonu0,0483510,048333-0,041,44
Avivasa Emeklilik Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0434500,0436620,491,60
Avivasa Emeklilik Kamu Dış Borçlanma Araçları EYF0,0291940,028886-1,063,53
Avivasa Emeklilik Katkı EYF0,0112680,0113280,531,77
Avivasa Emeklilik Standart EYF0,0110440,0110930,441,80
Axa Emeklilik Alternatif Katkı EYF0,0114790,0114840,041,19
Axa Emeklilik Altın EYF0,0103710,010139-2,246,97
Axa Emeklilik Büyüme Amaçlı Alternatif Esnek EYF0,0117270,011716-0,091,16
Axa Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF0,0135890,0136520,462,28
Axa Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF0,0159520,0159960,283,51
Axa Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0126700,0127380,541,52
Axa Emeklilik Katkı EYF0,0112470,0113120,581,84
BNP Paribas Cardif Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse EYF0,0544940,0548680,692,92
BNP Paribas Cardif Emeklilik Esnek EYF0,0355810,0357350,432,11
BNP Paribas Cardif Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0382820,0384790,511,24
Ergo Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF0,0254720,0256510,701,60
Ergo Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF0,0350900,0354731,092,15
Ergo Emeklilik Gelir Amaçlı Esnek EYF0,0124810,0125410,480,53
Ergo Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0182850,0184230,751,17
Ergo Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF0,0148220,0148470,171,11
Fiba Emeklilik Katkı EYF0,0115220,0115810,511,51
Garanti Emeklilik Alternatif Katkı EYF0,0110070,0110190,111,05
Garanti Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse EYF0,0716930,0720040,433,28
Garanti Emeklilik Esnek (TL) EYF0,0130760,0131040,211,32
Garanti Emeklilik Esnek Alternatif EYF0,0152850,015283-0,010,76
Garanti Emeklilik Esnek EYF0,0449450,0450170,161,40
Garanti Emeklilik Gelir Amaçlı Esnek EYF0,0218190,0218550,161,41
Garanti Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0483560,0485790,461,56
Garanti Emeklilik Hisse Senedi EYF0,0140660,0140970,223,98
Garanti Emeklilik Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0249070,0249790,291,01
Garanti Emeklilik Katkı EYF0,0112960,0113570,541,45
Groupama Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF0,0426570,0426940,091,29
Groupama Emeklilik Esnek EYF0,0375450,0376380,251,51
Groupama Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0412710,0414580,451,53
Groupama Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Dış Borçlanma Araçları EYF0,0254390,025164-1,083,50
Groupama Emeklilik Katkı EYF0,0112880,0113470,521,76
Halk Emeklilik Katkı EYF0,0110840,0111400,511,77
ING Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF0,0232720,0233530,352,50
ING Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF0,0814920,0819110,513,72
ING Emeklilik Büyüme Amaçlı Karma EYF0,0697640,0700270,382,71
ING Emeklilik Esnek EYF0,0402130,0403170,261,91
ING Emeklilik Gelir Amaçlı Esnek EYF0,0238580,023687-0,721,85
ING Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0402000,0402790,200,78
ING Emeklilik Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0287370,0287970,210,78
ING Emeklilik Katkı EYF0,0112460,0112780,281,14
MetLife Emeklilik Alternatif Katkı EYF0,0110140,011013-0,010,99
MetLife Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF0,0184380,0184920,291,39
MetLife Emeklilik Esnek EYF0,0159180,0159420,150,41
MetLife Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0136130,0136550,310,52
MetLife Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Dış Borçlanma Araçları EYF0,0160700,015857-1,333,53
Metlife Emeklilik Katkı Emeklilik EYF0,0110530,0110940,371,12
Vakıf Emeklilik Alternatif Katkı EYF0,0116180,0116290,091,55
Vakıf Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF0,0579080,0580960,322,49
Vakıf Emeklilik Büyüme Amaçlı Katılım Esnek EYF0,0142310,0142420,081,78
Vakıf Emeklilik Esnek EYF0,0384530,0385400,231,83
Vakıf Emeklilik Gelir Amaçlı Alternatif Kamu Borçlanma Araçları Standart EYF0,0151910,0152140,151,32
Vakıf Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0373020,0374590,421,38
Vakıf Emeklilik Katkı EYF0,0112160,0112720,501,96
Ziraat Emeklilik Alternatif Katkı EYF0,0110190,0110250,051,19
Ziraat Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF0,0138290,0138920,462,18
Ziraat Emeklilik Esnek EYF0,0131860,0132260,301,12
Ziraat Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0128610,0129170,441,56
Ziraat Emeklilik Katkı EYF0,0113240,0113730,431,54
Ziraat Emeklilik Standart EYF0,0112350,0112610,230,93
GRUPLARA YÖNELİK    
Allianz Emeklilik Gruplara Yönelik Büyüme Amaçlı Esnek Senedi EYF0,0211620,0212610,472,43
Allianz Emeklilik Gruplara Yönelik Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0285190,0286370,411,86
Anadolu Hayat Emeklilik Grup Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF0,0554650,0555970,243,33
Anadolu Hayat Emeklilik Grup Gelir Amaçlı Esnek EYF0,0373110,0373870,201,01
Anadolu Hayat Emeklilik Grup Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0447120,0449600,551,68
Anadolu Hayat Emeklilik Grup Gelir Amaçlı Karma Borçlanma Araçları EYF0,0266300,026350-1,053,92
Avivasa Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek Grup EYF0,0144770,0145220,311,58
Avivasa Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi Grup EYF0,0381420,0381570,041,21
Avivasa Emeklilik Grup Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0347590,0349190,461,73
BNP Paribas Cardif Emeklilik Gruplara Yönelik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0193700,0194740,541,35
Ergo Emeklilik Gruplara Yönelik Esnek EYF0,0199130,0200710,792,20
Garanti Emeklilik Gruplara Yönelik Hisse Senedi EYF0,0155790,0156480,443,83
Garanti Emeklilik ve Hayat Gruplara Yönelik Esnek EYF0,0340410,0341000,171,57
Garanti Emeklilik ve Hayat Gruplara Yönelik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Aracları EYF0,0295660,0297170,511,69
Groupama Emeklilik Gruplara Yönelik Büyümek Amaçlı Hisse Senedi EYF0,0211390,0211410,010,99
Groupama Emeklilik Gruplara Yönelik Esnek EYF0,0174570,0175060,281,71
Groupama Emeklilik Gruplara Yönelik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0196220,0197110,451,66
Groupama Emeklilik Gruplara Yönelik Gelir Amaçlı Kamu Dış Borçlanma Araçları EYF0,0209230,020723-0,963,94
MetLife Emeklilik Gruplara Yönelik Esnek EYF0,0163690,0163970,170,56
MetLife Emeklilik Gruplara Yönelik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF0,0136660,0137110,330,72
Vakıf Emeklilik Büyüme Amaçlı Grup Katılım Esnek EYF0,0153890,0153980,062,07
Vakıf Emeklilik Gelir Amaçlı Grup Devlet İç Borçları Senetleri EYF0,0249090,0250180,441,48
Vakıf Emeklilik Gelir Amaçlı Grup Esnek Alternatif EYF0,0127540,0127540,000,48
Vakıf Emeklilik Gelir Amaçlı Grup Esnek Beyaz EYF0,0120470,0121190,601,66
Vakıf Emeklilik Gelir Amaçlı Grup Esnek Emeklik Yatırım Fonu0,0256290,0257300,392,50
Vakıf Emeklilik Gelir Amaçlı Grup Kamu Borçlanma Araçları Mavi EYF0,0120670,0120890,180,78

(Sürecek)

 

Kaynak: Haber Kaynağı
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Haber Exen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0.362. 432 64 64 Faks : 0.362. 435 47 77