• BIST 107.202
  • Altın 145,420
  • Dolar 3,5161
  • Euro 4,1312
  • Samsun 25 °C
  • Ankara 21 °C
  • İstanbul 25 °C
  • Trabzon 26 °C

Yatırımcı Rehberi (6)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle:

Hisse AdıPiyasa DeğeriHaftalık DüşükHaftalık YüksekSonHaftalık Değişim(Yüzde)
ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SANAYI VE TICARET A.S.33.411.00052,4558,5055,50+0,09
ADANA CIMENTO (A)605.788.9746,477,056,87+5,37
ADANA CIMENTO (B)368.697.9634,214,574,46+5,44
ADEL KALEMCILIK496.518.75062,6069,0063,05-4,11
ADESE ALISVERIS TICARET849.600.0009,0010,339,44+0,43
ADANA CIMENTO (C)119.041.4950,710,760,72+1,41
ANADOLU EFES11.871.710.52320,0521,0520,05-4,30
AFYON CIMENTO360.000.000118,00125,00120,00-2,44
ATAKULE GMYO112.560.0001,331,371,34-1,47
AKBANK33.920.000.0008,318,688,48-0,47
AKCANSA3.283.317.22016,4017,4017,15+0,59
AK ENERJI845.830.2401,131,191,160,00
AKFEN HOLDING1.555.686.0005,445,955,94+8,00
AKFEN GMYO303.600.0001,601,721,65+0,61
AKSIGORTA697.679.9992,232,492,28-7,32
AKDENIZ GUVENLIK HIZMETLERI152.592.0005,705,965,78-2,03
AKMERKEZ GMYO648.393.60017,1017,7017,40-0,85
AKSA1.729.750.0009,339,729,35+0,11
AKSA ENERJI1.992.799.6333,163,293,25-0,31
AKIS GAYRIMENKUL YAT. ORT.501.999.9992,392,602,51+3,29
AKSU ENERJI60.217.9206,837,217,21+4,49
ALARKO HOLDING922.918.7103,964,164,13+1,72
ALBARAKA TURK1.530.000.0001,671,741,70-1,73
ALARKO CARRIER448.200.00040,6043,6541,50+2,34
ALCATEL LUCENT TELETAS140.484.6303,624,123,630,00
ALARKO GMYO228.459.53121,2521,9021,45+0,94
ALKIM KAGIT68.775.0001,281,351,31-1,50
ALKIM KIMYA362.221.25013,2014,7514,65+6,93
ALTERNATIFBANK1.401.199.9992,252,262,260,00
BOYNER PERAKENDE VE TEKSTIL YATIRIMLARI1.770.000.00043,5048,9044,25-5,55
ALTINYAG48.600.0000,780,820,81+2,53
ANADOLU CAM888.000.0001,952,062,00+3,09
ANEL ELEKTRIK145.200.0001,261,421,32+3,13
ANEL TELEKOM107.500.0002,142,202,15-0,92
ANADOLU HAYAT EMEK.2.101.400.0005,255,645,53+1,65
ANSA YATIRIM HOLDING6.500.0000,650,790,65-18,75
ANADOLU SIGORTA700.000.0001,381,421,40-1,41
ARCELIK10.203.495.89514,5515,2515,10+2,37
ARENA BILGISAYAR128.000.0003,874,284,00+3,36
ARMADA BILGISAYAR120.720.0004,135,735,03+21,50
ARSAN TEKSTIL244.189.5003,023,553,46+13,82
ARTI YATIRIM HOLDING12.700.0001,201,351,27-3,05
ASIL CELIK SANAYI VE TICARET738.337.4403,964,204,10-2,38
ASELSAN5.750.000.00011,3511,7511,500,00
ASLAN CIMENTO3.288.650.00045,0548,6045,05-5,06
ANADOLU ISUZU611.351.00022,7524,0524,05+5,71
ASYA KATILIM BANKASI558.000.0000,620,690,62-12,68
ATA GAYRIMENKUL YAT. ORT.48.450.0002,012,062,04+1,49
AKIN TEKSTIL152.460.0005,986,336,05-1,47
ATLAS YAT. ORT.8.100.0000,790,940,81-5,81
ATLANTIK PETROL URUNLERI SANAYI VE TICARET41.833.3263,363,553,42+0,59
ATLANTIS YATIRIM HOLDING5.440.0000,670,700,68-1,45
AVRASYA GMYO70.560.0000,931,120,98+5,38
AVIVA SIGORTA708.000.0004,714,724,72+0,21
AVOD KURUTULMUS GIDA VE TARIM URUNLERI26.680.0000,910,940,920,00
AVRASYA PETROL VE TUR.73.350.0001,581,751,63+3,16
ALTINYUNUS CESME86.298.5504,855,245,150,00
AYEN ENERJI357.478.4072,072,222,09-5,00
AYES AKDENIZ YAPI ELEMANLARI SANAYI VE TICARET13.976.2260,930,980,93-4,12
AYGAZ2.991.000.0009,9010,309,97-0,20
BAGFAS643.500.00013,7514,5514,30+0,35
BAK AMBALAJ95.040.0002,632,932,64-9,59
BALATACILIK SANAYI VE TICARET7.862.4000,760,790,78+1,30
BANVIT284.066.9642,813,012,84-4,38
BASTAS BASKENT CIMENTO SANAYI VE TICARET332.844.5732,402,542,53+5,42
AVRUPA YATIRIM HOLDING63.993.0007,557,737,71+1,05
BEYAZ FILO OTO KIRALAMA46.762.5001,231,321,29+2,38
BOSCH FREN SISTEMLERI377.500.000150,00155,50151,00-1,31
BIM MAGAZALAR14.815.680.00047,8550,4048,80-2,89
BISAS TEKSTIL15.399.9990,650,750,70-6,67
BIZIM MAGAZALARI654.000.00016,2016,8016,35-2,10
BESIKTAS FUTBOL YAT.578.400.0002,352,532,41+3,43
BILICI YATIRIM60.300.0001,301,361,34-0,74
BIMEKS267.600.0002,222,352,23-1,76
BANKALAR BORSA YF 15,4616,0415,78-0,25
BOLU CIMENTO843.656.0935,846,115,89-2,64
BOSSA314.280.0002,793,102,91+1,75
BOYNER MAGAZACILIK559.785.6005,806,506,08-0,49
BRISA3.218.983.03110,5010,9510,55-0,94
BIRKO MENSUCAT28.200.0000,460,480,470,00
BERKOSAN YALITIM29.796.0001,901,971,91-2,05
BIRLIK MENSUCAT15.944.1050,941,050,97-3,00
YESIL YAPI337.426.3311,431,571,45-2,03
BORUSAN MANNESMANN1.012.095.0007,117,287,14-0,28
BORUSAN YAT. PAZ.548.437.50018,7520,0019,50+1,83
BATISOKE CIMENTO229.950.0002,883,062,92+1,74
BATI CIMENTO605.600.0007,357,647,57+2,44
BURSA CIMENTO596.801.1575,605,665,64+0,18
BURCELIK31.421.5203,723,873,73-1,32
BURCELIK VANA12.197.1351,611,681,66+0,61
CARREFOURSA(A)1.968.923.48425,9033,9033,00+27,41
CARREFOURSA(B)1.542.833.84624,1029,1028,70+19,09
COCA COLA ICECEK12.235.234.61446,3048,1548,10+3,78
CELIK HALAT54.450.0003,263,393,30+0,30
CEMAS DOKUM156.420.0000,650,670,66+1,54
CEMTAS174.687.9261,711,771,73-0,57
KERVANSARAY YAT. HOLDING294.252.5400,500,530,50-3,85
CIMSA2.390.994.62317,2017,8017,70+2,31
CELEBI718.065.00028,8030,3029,55+0,34
CIMBETON69.030.00037,9042,1039,00+3,04
CIMENTAS825.826.1519,009,959,48+3,27
COMPONENTA DOKUMCULUK301.470.0484,344,754,51-3,84
COSMOS YATIRIM HOLDING6.300.0001,051,07 0,00
CREDITWEST FAKTORING152.800.0001,861,941,91+1,06
DAGI YATIRIM HOLDING18.252.0001,661,841,690,00
DAGI GIYIM57.710.0001,922,021,99+2,58
DARDANEL48.717.3121,301,401,40+7,69
DENIZLI CAM50.040.0008,268,728,34-2,91
DENGE YATIRIM HOLDING28.240.0003,153,683,53+11,01
DENIZBANK5.012.700.0006,807,307,00-4,76
DERIMOD32.076.0005,326,295,94+10,20
DESA DERI43.807.5800,870,930,89-1,11
DESPEC BILGISAYAR65.550.0002,833,102,85-2,40
DEVA HOLDING508.000.0002,452,692,54-5,93
DATAGATE BILGISAYAR113.500.00011,0012,3511,35+12,94
DOGUS GMYO1.074.694.5734,595,094,73-0,21
DOGAN GAZETECILIK133.350.0001,251,301,27+0,79
DIRITEKS DIRILIS TEKSTIL VE TICARET6.935.5000,951,000,97-1,02
DITAS DOGAN72.000.0006,607,747,20-4,76
DEMISAS DOKUM47.600.0001,341,391,36-0,73
DENIZ GMYO96.000.0001,891,981,92+0,52
DOGUS OTOMOTIV2.893.000.00012,6513,8013,15-2,59
DOGAN BURDA45.377.2862,282,332,32-0,43
DO-CO RESTAURANTS1.870.848.000182,00197,00192,00-1,54
DOGUSAN16.600.0000,800,840,83+5,06
DOGAN HOLDING1.805.687.2190,680,700,690,00
DURAN DOGAN BASIM42.434.5602,262,702,56+5,35
DYO BOYA227.000.0002,182,382,27+10,73
ECZACIBASI YAT. ORT.29.820.0001,381,451,42+2,90
ECZACIBASI ILAC1.578.839.0402,833,002,88-1,03
ECZACIBASI YAPI517.894.2904,594,614,590,00
ECZACIBASI YATIRIM598.500.0008,238,878,55+2,89
EDIP GAYRIMENKUL57.850.0000,880,920,89-2,20
EGELI&CO YATIRIM HOLDING23.600.0000,570,630,59-4,84
EGELI & CO TARIM GIRISIM31.240.0001,271,461,42+10,94
EGE ENDUSTRI574.875.000173,50204,50182,50-9,43
EGE GUBRE217.000.00021,3022,3521,70-2,47
EGELI CO GIRISIM SERMAYESI YAT. ORT.107.200.0005,095,395,36-0,56
EGE PROFIL228.141.2273,743,953,83-0,52
EGE SERAMIK318.000.0004,184,434,24-0,70
EMLAK KONUT GMYO12.084.000.0003,163,263,180,00
EKIZ KIMYA SANAYI VE TICARET3.588.8640,500,530,500,00
EURO YAT. ORT.9.000.0000,440,470,45+2,27
EMEK ELEKTRIK33.047.9991,291,531,36+3,03
EMINIS AMBALAJ29.505.7012,252,502,31-7,23
ENKA INSAAT18.036.000.0004,985,175,01-1,96
EGEPLAST23.400.0001,171,181,17+0,86
ERBOSAN228.897.00043,3047,4043,85-7,39
EREGLI DEMIR CELIK14.875.000.0004,204,344,25-0,70
ERSU GIDA45.720.0001,241,331,27-0,78
ESCORT TEKNOLOJI78.987.5181,541,621,58+2,60
ESEM SPOR GIYIM5.859.0400,440,530,440,00
ETILER GIDA92.535.0007,768,147,96-1,24
EURO TREND YAT. ORT.9.800.0000,450,500,49+6,52
EURO KAPITAL YAT. ORT.10.200.0000,500,530,510,00
EURO YATIRIM HOLDING61.800.0000,991,061,03+1,98
FENERBAHCE FUTBOL1.155.000.00038,3546,4046,20+20,78
FENIS ALUMINYUM15.638.7470,300,340,31+6,90
FINANS FIN. KIR.414.000.0003,603,803,60-5,26
FINANSBANK8.618.400.0003,033,103,04-0,65
FLAP KONGRE TOPLANTI HIZ. OTOMOTIV VE TURIZM57.750.0001,862,312,31+21,58
F-M IZMIT PISTON210.582.65214,3015,1514,75-1,67
FON FIN.KIR.78.234.4901,671,761,67+0,60
FRIGO PAK GIDA23.660.0000,900,960,910,00
FORD OTOSAN11.580.030.00032,1033,5033,00+0,92
FAVORI DINLENME YER.3.769.2810,130,140,13-7,14
GARANTI BANKASI38.850.000.0009,119,459,25-0,11
GARANTI FAKTORING166.155.0002,042,142,09-0,48
GEDIK GIRISIM SERMAYESI YAT. ORT.20.800.0001,031,091,04-3,70
GEDIK YATIRIM HOLDING10.500.0001,051,06 0,00
GEDIK Y. MEN. DEG.130.291.1992,302,522,320,00
GEDIZ 1,151,391,20-14,29
GENTAS152.000.0001,591,671,60-3,03
GERSAN ELEKTRIK51.600.0001,211,331,29+7,50
GLOBAL MEN. DEG.19.200.0000,470,490,48-2,04
GULER YAT. HOLDING10.980.0001,161,241,22+3,39
GLOBAL YAT. HOLDING402.297.4871,732,051,97+9,44
GOLTAS CIMENTO525.240.00071,6575,4072,95-0,82
GOOD-YEAR943.283.10378,6083,4579,15-3,36
GOZDE GIRISIM1.131.900.0002,893,022,94+0,34
GARANTI YAT. ORT.23.680.0000,730,750,74-1,33
GSD DENIZCILIK82.445.7511,301,581,58+21,54
GSD HOLDING432.500.0001,661,891,73+4,85
GALATASARAY SPORTIF400.432.50018,2018,7018,50+0,82
GUBRE FABRIK.2.037.400.0005,826,186,10+3,04
GUNES SIGORTA403.500.0002,352,742,69+8,03
T. HALK BANKASI18.937.500.00014,7515,6015,15-1,30
HALK SIGORTA357.200.0003,803,993,80-2,56
HATAY TEKSTIL61.740.0002,902,972,94+1,38
HEKTAS198.745.4272,612,742,62-2,96
HITIT HOLDING61.000.0002,943,373,05-1,61
HURRIYET GZT.408.480.0000,730,800,74-2,63
HAZNEDAR REFRAKTER67.095.0004,264,304,26+0,71
IDAS5.681.7700,210,250,25+19,05
IDEALIST GMYO11.900.0001,101,201,19+4,39
ISIKLAR ENERJI VE YAPI HOLDING A.S.94.420.0170,320,330,330,00
IHLAS EV ALETLERI61.238.4000,300,360,32+3,23
IHLAS GAZETECILIK54.000.0000,430,470,45+4,65
IHLAS HOLDING221.312.0000,270,290,28+3,70
IHLAS MADENCILIK108.973.2771,171,491,37+17,09
IHLAS YAYIN HOLDING54.000.0000,250,280,27+3,85
INDEKS BILGISAYAR310.800.0005,455,795,55-1,25
INFO YATIRIM14.589.1860,770,840,79+1,28
INTEMA76.545.00015,5017,2515,75-3,08
IPEK DOGAL ENERJI467.614.0101,631,871,80+5,26
ISBIR HOLDING74.617.200115,00119,50117,50+0,43
IS BANKASI (B)44.357.5981255,501341,001341,00-0,30
IS BANKASI (C)29.384.804.1006,446,726,53-0,76
IS FIN.KIR.479.963.1201,011,071,04-1,89
IS GIRISIM163.488.9312,162,202,19+0,92
IS GMYO1.211.112.0001,711,791,78+0,56
IS Y. MEN. DEG.438.240.0001,291,351,32+2,33
IS YAT. ORT.186.295.1691,091,161,16+3,57
ITTIFAK HOLDING139.800.0002,292,372,33+0,43
IZMIR DEMIR CELIK967.500.0002,572,692,58-2,27

(Sürecek)

 

Kaynak: Haber Kaynağı
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Haber Exen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0.362. 432 64 64 Faks : 0.362. 435 47 77