• BIST 107.303
  • Altın 152,979
  • Dolar 3,7134
  • Euro 4,3645
  • Samsun 18 °C
  • Ankara 18 °C
  • İstanbul 21 °C
  • Trabzon 18 °C

Yatırımcı Rehberi (7)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle:

Hisse AdıPiyasa DeğeriHaftalık DüşükHaftalık YüksekSonHaftalık Değişim(Yüzde)
IZOCAM970.325.36938,6041,4039,55-1,25
JANTSA JANT SANAYI VE TICARET335.220.00029,9031,6030,20-3,05
KAPLAMIN40.400.0002,002,052,02-1,46
KAREL ELEKTRONIK81.064.8001,351,441,39+2,21
KARSAN OTOMOTIV777.400.0001,691,861,69-7,65
KARTONSAN716.346.088244,00253,50252,500,00
KATMERCILER EKIPMAN98.000.0003,854,153,92-4,16
KOC HOLDING30.303.981.10011,4512,3511,95-0,83
KENT GIDA3.564.252.303123,00161,00123,00-21,66
KEREVITAS GIDA165.672.00044,0048,6044,25-4,74
KILER GIDA236.931.2001,751,821,76+0,57
TESCO KIPA1.932.388.9001,411,601,45+2,11
DOGTAS KELEBEK MOBILYA305.241.8591,451,541,460,00
KILER GMYO142.600.0001,141,171,150,00
KLIMASAN KLIMA84.810.0002,542,662,570,00
T. KALKINMA BANK.832.000.0005,145,245,20+1,76
KONFRUT GIDA102.300.00014,6517,8015,50-8,01
KOMBASSAN HOLDING394.548.0002,262,402,31-1,28
KONYA CIMENTO1.622.855.520312,50335,00333,00+6,39
KORDSA GLOBAL1.106.870.4425,485,955,69+3,08
KOZA MADENCILIK659.736.0001,641,751,70+2,41
KOZA ALTIN3.126.250.00019,0521,2020,50-0,97
KAPITAL YAT. HOLDING2.337.5000,530,560,55-1,79
KARAKAS ATLANTIS KIYMETLI MADENLER70.755.0001,011,081,06+1,92
KARDEMIR (A)552.698.3862,222,342,30+0,88
KARDEMIR (B)316.596.4332,612,712,65-0,38
KARDEMIR (D)1.451.220.3631,811,881,86+0,54
KRON TELEKOMUNIKASYON16.409.3491,081,171,15+5,50
KARSUSAN KARADENIZ SU URUNLERI SANAYII29.449.0005,766,216,01-1,48
KRISTAL KOLA85.920.0001,681,841,79+6,55
KARSU TEKSTIL26.325.3730,710,770,75+1,35
KUSTUR KUSADASI TURIZM ENDUSTRISI78.473.30418,0019,0018,20-1,89
KUTAHYA PORSELEN138.911.1603,463,823,48-4,66
KUYUMCUKENT GAYRIMENKUL YATIRIMLARI45.818.3114,945,225,05-1,37
LATEK LOJISTIK5.530.0000,130,140,140,00
LINK BILGISAYAR22.935.0004,064,524,17+1,46
LOKMAN HEKIM SAGLIK60.239.9992,502,692,51-2,71
LOGO YAZILIM642.500.00024,5028,2025,70-7,72
GENPOWER HOLDING19.550.0000,230,250,23-4,17
LUKS KADIFE33.300.0003,253,603,33+1,52
MARMARIS ALTINYUNUS72.535.40013,1013,5513,15-2,23
MAKINA TAKIM150.000.0001,311,541,50+12,78
MANGO GIDA9.642.2170,250,280,25-13,79
MARTI OTEL60.112.7990,580,700,69+18,97
AKSEL ENERJI YAT HOL14.640.0001,821,871,83-1,08
MCT DANISMANLIK19.895.6703,764,033,87+1,04
MEGA POLIETILEN KOPUK SAN. VE TIC.9.651.6580,650,740,73+8,96
MENSA19.440.0000,110,120,120,00
METRO PETROL VE TESISLERI437.783.5005,526,365,81-5,53
MERIT TURIZM YATIRIM VE ISLETME12.495.0004,905,104,90-3,92
MERKO GIDA38.281.5001,271,461,41+6,82
METAL GAYRIMENKUL8.800.0000,860,990,88-4,35
METRO HOLDING264.000.0000,780,940,88+15,79
METEMTUR OTELCILIK10.620.0000,570,590,59+3,51
MIGROS TICARET3.987.871.99921,9022,7022,40+0,45
MILPA155.168.8080,850,880,87+1,16
MMC SANAYI VE TICARI YATIRIMLAR52.147.1963,864,403,91-1,26
MENDERES TEKSTIL177.500.0000,700,740,71-5,33
MARDIN CIMENTO553.096.2004,955,135,05+1,41
MARTI GMYO48.400.0000,340,450,44+25,71
MARSHALL411.500.00040,4543,5041,15-1,20
MRTGG 0,220,230,220,00
MUTLU AKU494.424.0008,618,768,72-0,46
GEN YATIRIM HOLDING9.700.0000,971,510,97-42,26
MAZHAR ZORLU HOLDING11.486.1601,021,081,06-1,85
NETAS TELEKOM.664.864.20010,1510,9510,25-1,91
NIGBAS NIGDE BETON17.280.0000,620,640,64+1,59
NET HOLDING1.455.685.0003,964,053,98-1,73
NET TURIZM451.500.0001,241,351,29-3,73
NUROL GMYO155.200.0003,864,043,88-3,00
NUH CIMENTO1.667.370.96010,4511,6011,10+6,22
OLMUKSAN IP272.556.9008,208,808,36-3,13
ORGE ENERJI ELEKTRIK TAAHHUT38.000.0001,892,071,900,00
ORMA ORMAN MAHSULLERI INTEGRE SANAYI VE TICARET48.800.0004,205,434,88+10,91
OSMANLI MENKUL DEGERLER45.750.0003,113,753,75+9,97
OSTIM ENDUSTRIYEL YATIRIMLAR VE ISLETME65.520.0003,603,663,64+0,55
OTOKAR2.294.400.00090,70101,3595,60+2,80
OYAK YAT. ORT.17.000.0000,840,900,85-1,16
OYLUM SINAI YATIRIMLAR6.123.7490,680,710,69-2,82
OZBAL CELIK BORU19.718.4000,921,070,96+4,35
OZDERICI GMYO117.000.0001,121,211,17+3,54
OZAK GAYRIMENKUL YAT. ORT.481.990.0003,043,243,07-1,29
PARSAN384.017.7604,905,154,98-2,16
PERA GMYO38.313.0000,410,440,43+4,88
PENGUEN GIDA87.848.0001,541,621,580,00
PETKIM3.770.000.0003,713,843,77-0,53
PINAR ET VE UN402.148.8009,159,569,28-2,11
PIMAS106.200.0002,812,982,95+3,87
PINAR SU51.924.7414,024,244,06-3,10
PLASTIKKART55.510.0002,442,582,44-4,31
PETROKENT TURIZM93.312.00089,7092,5090,00+2,27
PINAR SUT1.022.636.41522,5523,3022,75+0,66
POLISAN HOLDING984.200.0002,642,782,66-1,48
TURK PRYSMIAN KABLO152.638.2401,341,401,36-2,16
PARK ELEK.MADENCILIK461.488.4533,093,343,10-6,34
PRIZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK30.960.0001,281,311,29-0,77
OMV PETROL OFISI2.956.800.0005,115,155,12+0,20
RAY SIGORTA102.734.0090,630,660,63-1,56
RHEA GIRISIM35.317.5000,820,880,85-2,30
REYSAS GMYO170.400.0000,690,760,710,00
REYSAS LOJISTIK104.500.0000,911,030,95+4,40
SAF GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.992.993.8691,111,201,12-4,27
SABANCI HOLDING20.016.363.2409,629,989,81-0,91
SARAY MATBAACILIK24.156.0001,301,341,32-1,49
SANIFOAM SUNGER SANAYI VE TICARET35.237.0003,183,403,34+4,70
SANKO PAZARLAMA167.359.5004,494,754,62+2,90
SARKUYSAN306.000.0003,043,143,06-0,65
SASA POLYESTER465.045.0002,082,182,15+2,38
SEKER FIN. KIR.31.499.9990,690,700,70+1,45
SELCUK ECZA DEPOSU1.695.330.0002,462,882,73+1,49
SELCUK GIDA7.887.5800,370,400,37-7,50
SERVE KIRTASIYE4.973.4990,490,520,49-5,77
SILVERLINE ENDUSTRI29.792.0000,950,990,98+1,03
SISE CAM6.307.000.0003,633,803,71+0,54
SEKERBANK2.137.500.0001,861,941,90+1,06
SOKTAS107.508.0003,223,673,40-6,85
SINPAS GMYO486.000.0000,800,830,810,00
SONMEZ PAMUKLU135.083.8121,651,701,690,00
SODA SANAYII2.862.070.0005,256,105,69+8,38
SODAS SODYUM SANAYII21.600.0003,503,60 0,00
SONMEZ FILAMENT179.968.6503,183,413,21+0,31
TARAF GAZETECILIK28.032.0002,083,622,92+36,45
TAT GIDA514.080.0003,703,853,78+0,53
TAV HAVALIMANLARI HOLDING A.S.7.102.148.43718,4519,5519,55+3,44
T.TUBORG1.290.033.0123,914,134,00+2,04
TURKCELL30.360.000.00013,6514,1513,80-2,47
T.EKONOMI BANK.4.783.526.3002,122,392,17-8,05
TEKSTILBANK802.200.0001,911,981,91-0,52
TEK-ART TURIZM91.864.7840,610,650,630,00
TGS DIS TICARET29.700.0003,814,123,96+2,59
TURK HAVA YOLLARI12.765.000.0009,149,549,25+1,65
MONDI TIRE KUTSAN231.999.9991,151,201,16-2,52
TEKFEN HOLDING2.090.500.0005,505,675,65+1,25
TEKNOSA IC VE DIS TICARET898.700.0008,128,418,17-0,73
TAZE KURU GIDA SANAYI VE TICARET7.789.9998,208,288,20-0,24
TUMOSAN MOTOR VE TRAKTOR SANAYI871.700.0007,568,177,58-4,29
TOFAS OTO. FAB.8.175.000.00016,0517,2016,35-3,54
TURCAS PETROL524.250.0002,312,362,33+0,43
TORUNLAR GMYO1.995.000.0003,944,113,99+1,53
TRAKYA CAM2.756.470.0003,513,753,73+3,04
TRANSTURK HOLD.6.405.8200,230,250,25+4,17
TSKB GMYO102.000.0000,670,690,680,00
T.S.K.B.2.970.000.0001,952,041,98-2,46
TRABZONSPOR SPORTIF150.000.0001,491,571,50+0,67
TURK TELEKOM26.075.000.0007,087,527,45+2,90
TURK TRAKTOR4.242.835.50079,4084,0579,50-1,49
T.DEMIR DOKUM577.260.0008,8710,6910,69+20,38
TUKAS449.872.5001,581,681,65+3,77
TUPRAS13.347.343.36052,1554,1053,30+0,09
USAS YATIRIMLAR HOLDING103.057.5640,560,580,56-3,45
ULASLAR TURIZM YATIRIMLARI6.694.2000,580,610,60+3,45
ULKER BISKUVI6.480.900.00018,7519,6518,95-2,32
UNYE CIMENTO643.885.1995,195,445,21-2,62
USAK SERAMIK58.503.5061,341,501,35-2,88
DOLAR B TIPI BYF 240,00243,50242,75-0,21
UTOPYA TURIZM32.500.0001,281,341,30-2,26
UYUM GIDA145.200.0002,362,462,42+2,54
UZERTAS BOYA SANAYI TICARET VE YATIRIM2.821.4990,560,580,57-1,72
VAKIFLAR BANKASI13.400.000.0005,235,455,36+0,19
VAKIF FIN. KIR.76.700.0001,151,181,18+0,85
VAKKO TEKSTIL171.200.0001,041,101,070,00
VANET GIDA36.750.0001,441,541,47+2,80
VESTEL BEYAZ ESYA3.439.000.00012,8019,2518,10+32,60
VESTEL2.334.775.6746,037,456,96+12,26
VAKIF MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIGI19.200.0000,950,980,960,00
VAKIF GMYO622.332.0002,863,052,93+1,74
VIKING KAGIT28.000.0000,690,710,70-1,41
YAPRAK SUT VE BESI CIFT.19.170.0002,602,802,70-3,57
YATAS73.188.0001,691,791,71+1,79
YAZICILAR HOLDING3.328.000.00020,7521,6520,80-0,48
YIBITAS YOZGAT ISCI BIRLIGI INSAAT MALZEMELERI175.000.0001620,001750,00 0,00
YESIL YATIRIM HOLDING6.075.0000,770,900,90+12,50
YESIL GMYO141.069.4260,580,620,60-1,64
YAPI VE KREDI BANK.20.474.614.9204,644,844,71-1,05
YAPI KREDI KORAY GMYO91.199.9992,152,292,28+1,33
YONGA MOBILYA SANAYI  TICARET123.270.000587,00725,50587,00-9,13
YUNSA178.750.8005,686,136,13+6,06
ZORLU ENERJI1.070.000.0002,052,352,14+1,42

(Sürecek)

 

Kaynak: Haber Kaynağı
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Haber Exen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0.362. 432 64 64 Faks : 0.362. 435 47 77